Zapraszamy przedsiębiorców na cykl spotkań informacyjnych zainteresowanych wsparciem w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych.

Sprawdź potencjał wzorniczy swojej firmy i uzyskaj nawet 3 mln zł dofinansowania w ramach działania „Wzór na konkurencję”

Przyjdź na spotkania informacyjne, dowiedz się, jak złożyć wniosek i uzyskać dotację:

  • 6 września 2017 r. Olsztyn
  • 14 września 2017 r. Kielce
  • 20 września 2017 r. Białystok
  • 27 września 2017 r. Rzeszów
  • 4 października 2017 r. Lublin

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Wybierz wydarzenie:

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość :

* Telefon (wraz z nr. kier.) :

* Email :

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: dwa + dwa =

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym także danych osobowych wizerunkowych do celów:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83. Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione podmiotom, kontrolującym i nadzorującym PARP. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do realizacji ww. celów.Wyślij formularz

 

id: 49646