Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium pt. „Rozpoczynanie działalności eksportowej przez firmy z sektora MŚP”,  które odbędzie się 15 września 2009 r. w hotelu RadissonSAS w Warszawie, w sali konferencyjnej „Wiosna” o godz. 10:30.

To kolejne seminarium z cyklu pn. „Europejskie Przedsiębiorstwo" - imprez szkoleniowych dla reprezentantów sektora MŚP, których realizacja jest planowana w roku 2009 w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

 

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy nadsyłać do dnia 14 września br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46).

Ze względu na ograniczoną pulę miejsc PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie bezzwłocznie potwierdzone drogą mailową.

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Rekrutacja zakończona

 

Pliki do pobrania:

Program (pobierz plik)

id: 11121