Serdecznie zapraszamy beneficjentów POIG do udziału w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, który odbędzie się w dniach 1-4 września 2015 r. w Kielcach i służy prezentacji najnowszych zdobyczy technologii w dziedzinie obronności.  Przedsiębiorcy, którzy kierują swoją ofertę do firm z branży obronnej, mają możliwość zaprezentowania się w ramach stoiska PARP. Oferujemy także business matchmaking oraz zapraszamy na seminarium poświęcone współpracy branży zbrojeniowej ze start-upami.

Aby zaprezentować się podczas największych targów zbrojeniowych w Europie, należy wziąć udział w konkursie zgłoszeń, który trwa do 30 lipca 2015 roku. W tym celu należy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy znajdujący się pod tym adresem: http://www.web.gov.pl/formularz_mspo/716_4545_formularz-mspo.html?nid=1687&skad=newsletter_2015-07-01%2011:34. Komisja składająca się z przedstawicieli PARP wyłoni maksymalnie 30 zwycięzców, których projekty w największym stopniu odpowiadają tematyce MSPO w Kielcach.

Preferowane będą start-upy dysponujące rozwiązaniami z zakresu nanotechnologii, big data, cyberbezpieczeństwa, komunikacji, technologii Internet of Things, technologii satelitarnych, diagnostyki medycznej i wirtualnymi symulatorami do celów szkoleniowych.

Zwycięzcy będą mogli zaprezentować się podczas jednego dnia targów na stoisku PARP w ramach specjalnie zaprojektowanej przestrzeni. Każdego dnia targów (1, 2 lub 3 września) może zaprezentować się do 10 start-upów.  Firmy będą miały też możliwość odbycia prywatnych spotkań z przedstawicielami największych koncernów zbrojeniowych. PARP będzie pośredniczył w umawianiu spotkań.

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych zapraszamy na seminarium pt. „Innowacje w służbie obronności – szansa dla start-upów”, które odbędzie się 3 września 2015 r. Seminarium będzie poświęcone współpracy firm z branży zbrojeniowej ze start-upami, dotacjom na innowacje, komercjalizacji badań i ofercie firm z branży zbrojeniowej dla start-upów.  Duże koncerny opowiedzą małym, innowacyjnym firmom o potencjalnych obszarach współpracy. Uwaga - liczba miejsc ograniczona!

Start-upy nie będące beneficjentami POIG, a chcące również skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 22 432 84 80.

id: 48341