Ala ma kota...

Zakończenie testów Rejestru Usług Rozwojowych

Uprzejmie informujemy, że w wersji testowej Rejestru Usług Rozwojowych (RUR) zamieszczonej pod adresem https://testrur.parp.gov.pl udostępniliśmy ostatni moduł systemu związany z zapisywaniem się na usługę i dokonywaniem oceny usług rozwojowych. Tym samym uruchomiliśmy trzeci i ostatni etap testowania systemu podczas którego można już w pełni przetestować wszystkie funkcjonalności Rejestru.

Proces testowania systemu RUR zostanie zakończony 31 lipca br.

Przed przystąpieniem do testowania zachęcamy do zapoznania się z Instrukcją dla użytkowników RUR - część II pobierz plik  dotyczącą modułu usług rozwojowych, w tym zapisywania się na usługi i oceny usług rozwojowych.

Jednocześnie przypominamy, że dla podmiotów świadczących usługi rozwojowe warunkiem przystąpienia do testowania modułu rejestracji usług i tym samym oceny usług jest akceptacja przez Administratora RUR karty podmiotu. Pracownicy PARP będą na bieżąco dokonywali akceptacji nowych kart podmiotu wprowadzonych do systemu. Akceptacja kart podmiotu dokonywana podczas testów nie ma charakteru weryfikacji merytorycznej. W związku z powyższym nie można jej uznać za wiążącą i jej wynik nie może stanowić w przyszłości podstawy do żadnych roszczeń wobec PARP.

Zachęcamy także do wprowadzania do systemu jedynie fikcyjnych danych. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dane wprowadzone do wersji testowej systemu zostaną usunięte po zakończeniu testów.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania wersji testowej RUR można przesyłać jedynie za pośrednictwem dostępnego w systemie RUR formularza zgłaszania błędów

W zależności od wagi zgłoszonych uwag ostateczna wersja Rejestru Usług Rozwojowych może różnić się od udostępnionej wersji testowej.

Pragniemy uprzejmie podziękować wszystkim osobom, które do tej pory wzięły udział w testowaniu oraz zachęcić do dalszego zaangażowania w pracach nad udoskonaleniem systemu RUR.

Szwedzko-Polska Konferencja Kobiet Biznesu Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie wraz z Zespołem Przedsiębiorczości przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Szwedzko-Polskim Forum Kobiet Biznesu organizowanym podczas Dni Polskich w Uppsali, w dniu 10 kwietnia 2008 roku.

Giełda kooperacyjna - Mediterranean Business Partneria Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z organizatorami tureckimi, ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wielobranżowej giełdzie kooperacyjnej - Mediterranean Business Partneria, która odbędzie się w Antalii, Turcja, w dniach 15 - 16 maja 2008.
{readmore:więcej...}

PARP wspiera indywidualnych przedsiębiorców zainteresowanych ppp

Terminy naborów

 

 

* pola wymagane

* Imię :

* Nazwisko :

* Firma/Instytucja :

* Miejscowość :

* Email :

* Proszę podać słownie wynik: trzy + trzy =

Wypełniając formularz - wyrażam zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną (newsletter PARP).Wyślij formularz

id: 48383