Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, kontynuując działania na rzecz doskonalenia systemu zapewnienia jakości usług rozwojowych, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne dot. standardu świadczenia usług za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych, które odbędzie się w dniu 27 października br. w siedzibie PARP, przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Nadrzędnym celem konsultacji będzie:

  1. Omówienie kierunków ewolucji systemu zapewnienia jakości usług rozwojowych
  2. Zdefiniowanie obszarów, których powinien dotyczyć standard zarządzania podmiotem świadczącym usługi rozwojowe oraz standard świadczenia usług publikowanych w Rejestrze Usług Rozwojowych
  3. Określenie dalszego trybu i harmonogramu prac

Szczegółowy program spotkania pobierz plik

Z uwagi na ograniczone warunki lokalowe prosimy o zgłaszanie po jednym przedstawicielu z danej instytucji. Zgłoszenia przy wykorzystaniu poniższego formularza zgłoszeniowego należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 października br.

Zgłoszenia przesłane w innym formacie nie będą przyjmowane. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy

WAŻNE: ZAKOŃCZONO PROCES ZAPISÓW NA KONSULTACJE  

Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie udziałem w konsultacjach. Niestety ze względu na ograniczenia lokalowe nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc dla wszystkich chętnych. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane drogą mailową, na podstawie kolejności zgłoszeń.

Wszystkie materiały ze spotkania zostaną upublicznione na stronie PARP, z możliwością zgłaszania do nich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności dotyczących Rejestru Usług Rozwojowych na stronie www.parp.gov.pl/rur, na której będziemy informować o dalszych pracach nad standardem jakości.

id: 48511