W nawiązaniu do komunikatu dot. podsumowania spotkania konsultacyjnego z dnia 27 października 2015 r. pragniemy uprzejmie podziękować wszystkim osobom, które do tej pory wzięły udział w konsultacjach i przekazały nam swoje uwagi i sugestie. Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do dalszego zaangażowania w pracach dot. określenia wymogów jakościowych dla podmiotów świadczących usługi rozwojowe za pośrednictwem Rejestru Usług Rozwojowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie konsultacyjne poświęcone rozwojowi systemu zapewniania jakości w RUR, które odbędzie się w dniu 23 listopada br. w siedzibie PARP, przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Nadrzędnym celem spotkania będzie:

1. Przedstawienie informacji o stanie prac nad rozwojem RUR, w tym podsumowanie wyników dotychczasowych konsultacji społecznych.
2. Przedstawienie koncepcji PARP dotyczącej sposobu weryfikacji spełniania przez podmiot wymogów jakościowych dot. zarządzania podmiotem i świadczenia usług rozwojowych.
3. Określenie dalszego trybu i harmonogramu prac.

Szczegółowy program spotkania pobierz plik

Z uwagi na ograniczone warunki lokalowe prosimy o zgłaszanie po jednym przedstawicielu z danej instytucji. Zgłoszenia przy wykorzystaniu poniższego formularza zgłoszeniowego należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 listopada br. Zgłoszenia przesłane w innym formacie nie będą przyjmowane. Liczba miejsc jest ograniczona. Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu będzie możliwy jedynie po uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, przesłanego przez pracownika PARP.

Formularz zgłoszeniowy

Wszystkie materiały ze spotkania zostaną udostępnione na stronie PARP, z możliwością zgłaszania do nich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności dotyczących Rejestru Usług Rozwojowych na stronach www.parp.gov.pl/rur oraz www.inwestycjawkadry.info.pl na których będziemy informować o dalszych pracach nad standardem jakości.

id: 48549