W nawiązaniu do komunikatów z 16 i 23 grudnia 2014r. dotyczących konsultacji projektu Regulaminu Rejestru Usług Rozwojowych wraz z załącznikami pragniemy uprzejmie podziękować wszystkim tym, którzy zgłaszając uwagi/komentarze oraz przedstawiając cenne propozycje przyczynili się do udoskonalenia treści ww. dokumentów.

Jednocześnie we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju  pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu konsultacyjnym, które zostanie poświęcone zagadnieniom związanym z Regulaminem Rejestru Usług Rozwojowych. Regulamin RUR określa zasady i warunki funkcjonowania Rejestru Usług Rozwojowych oraz prawa i obowiązki użytkowników RUR. Akceptacja Regulaminu przez użytkownika będzie warunkiem koniecznym do korzystania z rejestru. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 stycznia br. w godz. 11.00 – 16.00 w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju ul. Wspólna 2/4 w Warszawie (sala kinowa).

Szczegółowy program spotkania pobierz plik

Prosimy o zgłaszanie po jednym przedstawicielu z danej instytucji. Zgłoszenia przy wykorzystaniu poniższego formularza zgłoszeniowego należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 stycznia br.

Zgłoszenia przesłane w innym formacie nie będą przyjmowane. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy pobierz plik

id: 45324