2018 - I kwartał

Elektro ScaleUP - akceleracja elektromobilnych start-upów

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła Elektro ScaleUp. To program, którego zadaniem jest zwiększenie podaży projektów w obszarze elektromobilności poprzez pomoc mikro- lub małym przedsiębiorcom w zdobyciu pierwszego / przełomowego zlecenia od klienta biznesowego z branży elektromobilności.

więcej

27 lutego 2018 roku PARP uruchomiła Centrum Rozwoju MŚP – jeden z projektów ujętych w Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. To marka, pod którą PARP będzie oferowała małym i średnim firmom usługi informacyjne, szkoleniowe, doradcze oraz kooperacyjne. Uzupełni to dotychczasową ofertę Agencji związaną z udzielaniem dotacji.

więcej

Polskie firmy mają okazję do zapoznania się z możliwościami udziału w rynku zamówień publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Na stoisku zorganizowanym przez PARP podczas World Mobile Congress w Barcelonie, swoją ofertę promuje 40 polskich firm.

więcej

PARP na Gospodarczym Otwarciu Roku

Dziś w Warsaw Spire odbywa się coroczna konferencja Krajowej Izby Gospodarczej: Gospodarcze Otwarcie Roku.

Jest to wydarzenie, podczas którego czołowi polscy przedsiębiorcy, politycy i eksperci z sektora finansowego rozmawiają o prognozach, zagrożeniach i szansach dla Polski, Europy i świata w rozpoczynającym się roku. Podczas tegorocznej edycji podejmowany będzie przede wszystkim temat  profesjonalizacji polskiego rynku Venture Capital oraz nowych programów akceleracji i transferu technologii, a także związanych z tym możliwościach pozyskiwania finansowania i perspektywach inwestycyjnych dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest partnerem wydarzenia. Podczas otwarcia konferencji wystąpi Jadwiga Lesisz, Zastępca Prezes PARP. Zapraszamy również do udziału w prezentacji dotyczącej programu ScaleUp prowadzonej przez Annę Brussę, Dyrektor Departamentu Rozwoju Start-upów w PARP.

PARP na Gospodarczym Otwarciu Roku  Jadwiga Lesisz, Zastępca Prezes PARP na Gospodarczym Otwarciu Roku 

 

Więcej informacji: http://kig.pl/gospodarcze-otwarcie-roku-2018

Bony na innowacje dla MŚP - nawet 340 tys. zł na zakup usług
22 marca br. rozpocznie się pierwsza runda tegorocznego konkursu „Bony na innowacje dla MŚP” (I etap usługowy) w ramach programu Inteligentny Rozwój.
19 lutego 2018 r. w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w podrzeszowskiej Jasionce czterech przedsiębiorców z województwa podkarpackiego podpisało jedne z ostatnich umów o dofinansowanie projektów dotyczących wdrażania innowacji.