Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działania Bony na innowacje dla MŚP.
Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, weź bon na innowacje i rozpocznij współpracę z jednostką naukową, która opracuje nowy lub znacząco ulepszony wyrób, usługę, technologię bądź nowy projekt wzorniczy.
Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!
Spotkanie odbędzie się 6 września br. we Wrocławiu. Ekspert PARP omówi zasady poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP, sposób wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz realizacji projektów, a także udzieli odpowiedzi na pytania uczestników.
Poddziałanie 2.3.2 POIR skierowane jest do MŚP prowadzących działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość:

* Telefon (wraz z nr. kier.):

* Email:

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: dwa + zero =

Dane przetwarzane są w celu udziału użytkownika w wydarzeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji ww. celu.

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są w regulaminie ochrony danych osobowych oraz przekazane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej rejestrację na wydarzenie.Wyślij formularz

 

   Program spotkaniaDownload this file (6.09.2018_Wrocław_2.3.2.POIR.PDF).PDF588 kB pobierz
id: 50233