Aktualności CSR

Światowy Dzień Działania na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju obchodzony jest co roku 25 września, w rocznicę przyjęcia Agendy 2030. Tego dnia na całym świecie organizowane są wydarzenia szerzące wiedzę o Celach i zachęcające do podjęcia działań na ich rzecz. W tym roku w celebrować go będą także polskie firmy.

więcej

 

więcej

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” to jedyny festiwal filmowy związany ze zrównoważonym rozwojem, społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR) oraz Globalnymi Celami ONZ (SDGs).

więcej

12 kwietnia br. w Galerii PGE Stadionu Narodowego odbyło się jedyne spotkanie w kraju poświęcone tematyce odpowiedzialnego biznesu, prezentowane w konwencji targowej. Na wydarzenie obowiązywał wstęp wolny.

więcej

30 kwietnia 2018 r. weszła w życie większość przepisów Konstytucji Biznesu, pakietu rozwiązań prawnych mających ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce.

Firmy oraz organizacje prowadzące inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju lub oferujące swoje usługi w tym obszarze, mogą zaprezentować działania na 7. Targach CSR. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie 12 kwietnia 2018 roku.

więcej

To już 16. Edycja Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, publikowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Raport zostanie zaprezentowany w kwietniu, a zgłoszenia dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju trwają do 10 stycznia 2018 roku.

więcej