9 maja 2019

Po raz kolejny jesteśmy na Pioneers Festival w Wiedniu!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci organizuje stoisko narodowe na Pioneers Festival w Wiedniu. Jest to jedna z najważniejszych imprez technologicznych w Europie, mocno skoncentrowana na potrzebach młodych firm, które mają okazję spotkać się tutaj z inwestorami, przedstawicielami dużych firm i korporacji.

Stoisko promocyjne, przy nim rozmowy przedsiębiorców i ekspertów

Tegoroczna edycja Pioneers Festival trwa od 9 do 10 maja, w niezmienionej lokalizacji: pałac Hofburg w Wiedniu.

Na indywidualnych stoiskach Polskę reprezentuje 21 firm, głównie startupów, a dodatkowo na stoisku narodowym swoją ofertę prezentuje 20 młodych firm z Polski, oferujących unikalne produkty i usługi, z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynkach międzynarodowych.

Scena Pioneers Festival i ludzie siedzący na krzesłach

Aktualności z Pioneers Festival znajdziecie na profilach Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie.


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Pioneers Festival 2019 jest organizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.