3 czerwca 2019

Stoisko Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na Warsaw Humanitarian Expo 2019

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości podczas Warszawskich Targów Humanitarnych Warsaw Humanitarian Expo 2019, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca 2019 r. na terenie centrum targowo-kongresowego PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

Na stoisku, będącym częścią wspólnej ekspozycji instytucji z Grupy PFR pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, będzie można zapoznać się z szeroką ofertą PARP dla przedsiębiorców, zarówno w zakresie  finansowania  przedsięwzięć biznesowych, jak i wsparcia w zakresie rozwoju kadr, innowacji oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw. Ponadto, eksperci działającego przy PARP Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne udzielać będą informacji na temat możliwości płynących z uczestnictwa w rynku zamówień publicznych systemu ONZ oraz pomagać zainteresowanym przedsiębiorcom w rejestracji w bazie dostawców dla agend i jednostek wyspecjalizowanych ONZ - United Nations Global Marketplace.

Program Warsaw Humanitarian Expo oraz szczegółowe informacje na temat rejestracji i dojazdu dostępne są na stronie internetowej: https://humanitarianexpo.com/


Zobacz więcej podobnych artykułów

Opublikowano: 03.06.2019 14:32
Poprawiono: 04.06.2019 15:21
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: