4 września 2019

Biznes w Kobiecych Rękach – trwa nabór

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet po raz szósty zaprasza do udziału w programie akceleracyjnym Biznes w Kobiecych Rękach. Rekrutacja trwa do 8 września.

Biznes w Kobiecych Rękach to program, adresowany do kobiet z pomysłem na biznes i planem założenia swojej firmy. BWKR to autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

Kto może wziąć udział?

Program stworzony jest dla kobiet, które chciałyby założyć własny biznes. Dla kobiet, które potrzebują wsparcia przy rozwijaniu swojego pomysłu na działalność. Dla kobiet, które nie boją się pytać i chcą się rozwijać. Dla kobiet zdecydowanych i nastawionych na efekty, jak i tych, które jeszcze zastanawiają się czy to czas by coś zmienić.

Program trwa od lipca 2019 do kwietnia 2020.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 września (I etap). Wybrane kandydatki zaproszone zostaną do II etapu (sesje pitchingowe, czyli 2-minutowe prezentacje przed Komisją konkursową w dniach 17-19 września).

Działania w ramach programu:

  • Szkolenia SkillShare - Warsztaty dla początkujących przedsiębiorców –
    in. “Jak stworzyć efektowną relację mentoringową”, “Modele biznesowe”, “Marketing Startupów”, “Social Media”, “Finanse księgowość sprzedaż”, “Aspekty prawne”, “Jak stworzyć własną markę”, “Autoprezentacja”.
  • Spotkania networkingowe - Spotkania w gronie uczestniczek programu i społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, podczas których poznajemy się, nawiązujemy relacje i współpracę, wymieniamy się doświadczeniem.
  • Sesje Be the Change - Wieczorne spotkania networkingowo-inspiracyjne, podczas których poznajemy historie kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
  • Mentoring biznesowy - Gwarantujemy 7 spotkań indywidualnych spotkań z mentorką. Przygotowanie do relacji oraz wsparcie relacji mentoringowej.

Co zyskuję biorąc udział w programie?

Wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość

Wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie

Wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności

Wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach

 

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/pl/biznes-w-kobiecych-rekach/

 

Opublikowano: 04.09.2019 14:24
Poprawiono: 05.09.2019 12:09
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: