30 września 2019

2 października poznamy „Pracodawców Jutra”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w uroczystości wręczenia nagród w V edycji konkursu Pracodawca Jutra. Spotkanie odbędzie się w środę 2 października br. o godz. 12:30 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki (sala Kameralna) w Toruniu (Al. Solidarności 1-3).

Pracodawca Jutra to ogólnopolski konkurs skierowany do firm, które z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Nagrodzimy przedsiębiorstwa, które dbają o rozwój swoich pracowników, budują kapitał ludzki w firmie, przyczyniają się do poprawy oferty edukacyjnej w Polsce czy realizują inicjatywy we współpracy ze szkołami/uczelniami, aby lepiej dopasować kompetencje przyszłych pracowników do potrzeb biznesu.

Konkurs jest objęty patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej, dlatego swoją obecnością uroczystość uświetni wiceminister Iwona Michałek.

Uroczystość, którą otworzy wiceprezes PARP Adam Banaszak, będzie połączona z panelem dyskusyjnym pt. Jak zbliżyć biznes i edukację, w trakcie którego dowiemy się m.in. czego przedsiębiorcy oczekują od systemu szkolnictwa i administracji publicznej pod kątem rozwoju kadr w Polsce.

Więcej informacji o wydarzeniu. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji o konkursie na stronie: Pracodawcy jutra.

Opublikowano: 30.09.2019 14:47
Poprawiono: 30.09.2019 14:50
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: