11 października 2019

Adam Banaszak, zastępca prezesa PARP z nagrodą toruńskich przedsiębiorców

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu 2 października 2019 r. zorganizowała uroczystą galę, by uczcić i podsumować 30-lecie swojej działalności. Podczas wydarzenia nagrodzono osoby, które wspierają działalność Izby, a tym samym przyczyniają się do budowania gospodarki regionu. Adam Banaszak – członek kierownictwa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości został wyróżniony w kategorii „Przyjaciel Izby” wraz z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim, Prezydentem Miasta Torunia Michałem Zaleskim oraz Burmistrzem Rypina Pawłem Grzybowskim.

– Chcielibyśmy podziękować Panu Adamowi Banaszakowi za wsparcie, wiedzę i zaangażowanie w podejmowaniu działań na rzecz środowiska przedsiębiorców w naszym regionie. To właśnie pomoc między innymi Państwa instytucji pozwala naszej na realizację celów biznesowych i wielu projektów z różnych dziedzin – uzasadniał wyróżnienie Henryk Dulanowski, prezes IPH w Toruniu.

Adam Banaszak ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu finansami oraz realizowaniu złożonych projektów biznesowych i innowacyjnych. Wdrażał liczne projekty współfinansowane ze środków unijnych, w tym projekty międzyinstytucjonalne.

--------------

Toruńska Izba Przemysłowo-Handlowa jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą ponad 200 przedsiębiorców. Wspiera swoich członków, oferując im m.in. pomoc w promocji firm i budowaniu relacji biznesowych. Organizuje szkolenia i spotkania, podczas których uczestnicy wymieniają się doświadczeniami i korzystają z porad ekspertów.

www.iph.torun.pl

Opublikowano: 11.10.2019 11:06
Poprawiono: 15.10.2019 16:32
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: