Pomiń nawigację

11 października 2019 r.

Spotkania b2b z norweskimi firmami z branży welfare oraz zielonych technologii

Zapraszamy do udziału w spotkaniach b2b z norweskimi firmami z branży technologii przyjaznych dla środowiska oraz poprawiających jakość życia. Wydarzenie odbędzie się 30 października 2019 r. w The Heart w Warsaw Spire, pl. Europejski 1 w Warszawie (w godz. 13.00-16.00) przy okazji konferencji "Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje - inauguracja Funduszy Norweskich w PARP" i służyć będzie nawiązaniu partnerstw projektowych w celu wspólnego składania wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy Norweskich.

Realizacja projektu w partnerstwie z podmiotem norweskim zwiększa szansę na otrzymanie grantu. Zachęcamy więc do udziału w spotkaniach firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim. Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln złotych.

Udział w spotkaniach umożliwi:

  • nawiązanie kontaktów biznesowych,
  • wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,
  • pozyskanie nowych zleceń,
  • nawiązanie partnerstw projektowych, które będą premiowane w wyżej wymienionym konkursie.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (poniżej) w języku angielskim i przesłanie go drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 23 października 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: 

Sylwia Banaszkiewicz

Tel. 22 652 82 97 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Justyna Kizlich

Tel. 22 652 88 47 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 11.10.2019 17:32
Poprawiono: 14.10.2019 12:33
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: