18 października 2019

Firma z Holandii nawiąże współpracę z dostawcami mrożonek

Holenderska firma realizująca strategię społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR) jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z dostawcami mrożonych produktów żywnościowych. Przedsiębiorstwo jest zainteresowane zakupem wyrobów, które z różnych powodów – np. niestandardowy wymiar, zbliżający się termin ważności, nadmiar w magazynie – nie zostaną wprowadzone na rynek. Jednym z celów działalności firmy jest ograniczenia marnowania żywności. Przedsiębiorstwo jest zainteresowane zawarciem umów dostawy.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRNL20190826001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 18.10.2019 06:37
Poprawiono: 17.10.2019 13:41
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: