21 października 2019

Misja biznesowa do Portugalii

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do udziału w misji biznesowej do Lizbony (Portugalia), która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 r.

Misja organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) - największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą misji biznesowej.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w misji.

 

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie misją.

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 2 grudnia 2019, aby umożliwić prace nad umawianiem spotkań.

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Chmielewska, Operations Manager PPCC– Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom.: +48 609 331 151 lub Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom: +48 696 760 925.

 

Opublikowano: 21.10.2019 13:58
Poprawiono: 21.10.2019 14:03
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: