26 listopada 2019

PARP partnerem Forum Dobrego Designu, 5 grudnia 2019 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi szereg programów zachęcających właścicieli firm do szerszego wykorzystania wzornictwa w rozwoju innowacyjnych produktów nie tylko funkcjonalnych, estetycznych, ale i bezpiecznych czy zoptymalizowanych pod względem kosztów produkcji.

Jednym z takich działań jest pilotażowy program „Granty na dizajn”, który ma na celu wsparcie innowacyjności przedsiębiorców z branży meblarskiej. Realizacja projektu przez operatorów rozpoczęła się w kwietniu 2018 roku i dobiega końca z końcem bieżącego roku.

Forum Dobrego Designu, którego Partnerem jest PARP odbędzie się 5 grudnia br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do tego, aby operatorzy, projektanci, design managerowie oraz przedsiębiorcy podzielili się swoimi doświadczeniami z udziału w projekcie PARP oraz opowiedzieli o praktycznej stronie współpracy polskich firm meblarskich korzystających z usług profesjonalnych projektantów, o projektach, problemach, sukcesach i korzyściach biznesowych, wynikających z udziału w pilotażu.

Aktywności na Forum z udziałem przedstawicieli PARP:

Panel pt. „Wzornictwo jako narzędzie wdrażania innowacji w firmach meblarskich”, godz. 14:00 - 15:00, miejsce - Laboratorium Sala 3.

Uczestnicy dyskusji:

  • Małgorzata Adamus, prezes, Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur,
  • Izabela Banaś, zastępca dyrektora, Departament Analiz i Strategii, PARP,
  • Michał Biernacki, projektant produktu, Code design,
  • Magdalena Lubińska, Design Manager, Code design,
  • Zofia Strumiłło-Sukiennik, projektant, Beza Projekt,
  • Moderacja: Anna Forin, dyrektor, Departament Usług Proinnowacyjnych, PARP.

Więcej informacji: www.forumdobregodesignu.pl.

Opublikowano: 26.11.2019 15:35
Poprawiono: 26.11.2019 15:38
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: