Pomiń nawigację

19 grudnia 2019 r.

Granty norweskie na innowacje. Zapraszamy na cykl spotkań informacyjnych

Logo funduszy norewskich

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących możliwości otrzymania dofinansowania na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług.

Harmonogram spotkań:

Podczas spotkania eksperci PARP omówią na jaką działalność można otrzymać wsparcie, jakie warunki musi spełniać wnioskodawca oraz jakie wydatki można finansować.

W ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” wsparcie finansowe można otrzymać w obszarze:

W programie przewidziano dodatkową pulę środków („Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet”) na realizację projektów z w/w trzech obszarów. Mogą starać się o nie firmy, których właścicielkami są kobiety lub takie firmy, w których kobieta jest co najmniej współwłaścicielką i bierze udział w procesie decyzyjnym w przedsiębiorstwie.

Konkursy w ramach programu zostały ogłoszone w listopadzie br., a przyjmowanie wniosków rozpocznie się w styczniu 2020 r. i potrwa do 31 marca 2020 r.

Program jest realizowany w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Polska jest jednym z kilkunastu krajów, które realizują programy wparcia finansowane przez Rząd Norwegii i rządy krajów EOG. Budżet programu wynosi 100 mln euro.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Na spotkania obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji: link.

Opublikowano: 19.12.2019 09:21
Poprawiono: 20.01.2020 15:45
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: