7 lutego 2020

Do 14 lutego start-upy mogą składać wnioski w konkursie na szkolenie w Izraelu

Jeszcze przez tydzień trwa nabór wniosków do kolejnej edycji konkursu szkoleniowego dla start-upów (w tym inkubatorów oraz akceleratorów) pt. „V4 Innovators in Israel Training Program”. Działanie jest finansowane z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, a za jego koordynację i promocję w Polsce odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Na zwycięzców czeka bezpłatne dwutygodniowe szkolenie, które odbędzie się w Izraelu w maju 2020 r.

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców z krajów Grupy Wyszehradzkiej i obszarów takich jak ICT, biotechnologia, ochrona zdrowia, transport, smart mobility, sektor samochodowy, FinTech, cyberbezpieczeństwo, cybernetyka i sztuczna inteligencja. Celem projektu jest wsparcie start-upów w ocenie potencjału rynkowego ich pomysłów, produktów i usług, a także dostarczenie narzędzi pomocnych w prowadzeniu innowacyjnego biznesu.

Wyjazd do Izraela to świetna okazja do przymierzenia swojego pomysłu do szeroko znanego
start-up’owego rynku. Uczestnicy poprzedniej pilotażowej edycji szkolenia przyznali, że udało im się nawiązać ciekawe kontakty, a także podpatrzeć jakie nowe usługi mogą wprowadzić w swoich organizacjach
– mówi Monika Fiszer, koordynator projektu w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zwycięzcy konkursu – 24 firmy, po 6 z każdego kraju V4 – będą mieli zapewniony przelot, zakwaterowanie i wyżywienie.

Więcej informacji: link.

 

Opublikowano: 07.02.2020 07:05
Poprawiono: 07.02.2020 07:05
Modyfikujący: 
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: