26 marca 2020

Zatrzaski do innowacyjnych topów dla karmiących piersią potrzebne w Szwecji

Szwedzki startup nawiąże długoterminową współpracę z dostawcą zatrzasków do produkcji unikalnego topu dla karmiących piersią. Innowacyjne rozwiązanie zastosowane w bluzce i jej uniwersalny projekt pozwalają na swobodne noszenie także po okresie karmienia.

Zatrzaski powinny mieć średnicę 7 mm i być dostępne w kolorze złamanej bieli i czarnym. Przewidywana wielkość zamówienia to 2000-3000 sztuk w każdym kolorze.

W przyszłości firma planuje wdrożyć produkcję kolejnych wyrobów skierowanych do karmiących piersią, oferowanych w różnych kolorach. W związku z tym potencjalny partner powinien mieć możliwość zapewnienia w przyszłości zatrzasków w większej ilości i innych kolorach.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRSE20191125001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. 

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 26.03.2020 06:51
Poprawiono: 26.03.2020 08:03
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: