20 kwietnia 2020

COVID-19: dzięki portalowi ONZ dowiesz się o aktualnych ograniczeniach w podróżowaniu do wybranych krajów świata

Udostępnij

Europejska Komisja Gospodarcza przy ONZ stworzyła aktualizowany na bieżąco portal z informacjami o ograniczeniach w podróżowaniu, zamykaniu granic oraz sytuacji na przejściach granicznych w poszczególnych państwach świata w związku z COVID-19. Celem portalu jest ułatwienie organizacji transportu oraz operacji logistycznych i zminimalizowanie efektu wąskich gardeł w łańcuchach dostaw.

Portal grupuje większość państw świata w kolejności alfabetycznej. Na stronie widoczna jest też mapa z zaznaczonymi krajami, które aktualizują informacje o ograniczeniach w podróżowaniu.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po pierwsze wybieramy interesujące nas państwo i zapoznajemy się ze wszystkim informacjami zebranymi na temat ograniczeń w przekraczaniu jego granic. Po drugie, możemy wejść do sekcji, gdzie publikowane są najnowsze doniesienia i wyszukiwać informacje w kolejności chronologicznej.  

Wejdź na stronę internetową portalu i sprawdź jakie ograniczenia w podróżowaniu obowiązują w krajach, które Cię interesują.

Zobacz więcej podobnych artykułów