Pomiń nawigację

16 października 2020

Nowy kurs Akademii PARP – „Media społecznościowe w biznesie – kurs zaawansowany”

Udostępnij

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych, tempo oraz styl życia ludzi uległy drastycznemu przyspieszeniu. Firmy prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, by zadowolić klientów, dla których liczy się przede wszystkim atrakcyjny wygląd produktu czy usługi. Dzisiejszych konsumentów cechuje niecierpliwość, wymuszona przez ich pęd życia – wymagają natychmiastowych odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Zdeterminowani przedsiębiorcy próbują się dostosować do obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, poprzez budowanie relacji z klientami w social mediach – publikują na portalach angażujące treści oraz wywołują dyskusje w celu zwiększenia zasięgów.

Media społecznościowe otwierają szereg możliwości, dzięki którym właściciele firm mogą wpłynąć na rozpoznawalności swojej marki i zbudować zaufanie wśród odbiorców. Otwarcie się na nowe strategie to często klucz do sukcesu firmy. Możliwości jest wiele. Jednak jak zdobyć wartościową wiedzę na temat social mediów, by firma zyskała jak najwięcej? Jakie działania warto prowadzić w mediach społecznościowych, by wyróżnić się na tle konkurencji?

Akademia PARP oferuje dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania, które mają na celu pomoc zrozumieć kursantom specyfikę mediów społecznościowych. Kurs na poziomie podstawowym (I stopnia) – Media społecznościowe w biznesie – jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przygodę z działaniami marketingowymi w obszarze social media. Kurs ten jest drugim najpopularniejszym kursem online w Akademii PARP. Więcej informacji na temat samego kursu i możliwości zapisu na niego znajdziesz tutaj.

Kurs zaawansowany jest kontynuacją (uzupełnieniem) kursu z poziomu podstawowego (I stopnia) i został stworzony z myślą o osobach, które już dysponują wiedzą z kursu podstawowego oraz chcą umiejętnie wykorzystać potencjał portali społecznościowych w kontekście poprawy wizerunku i reklamy swojej firmy w Internecie.

Dzięki udziałowi kursie zaawansowanym Media społecznościowe, dowiesz się:

  • Czym są media społecznościowe?
  • Jak wykorzystać media społecznościowe w sprzedaży usług/produktów?
  • Jak utrzymać dobry wizerunek firmy?
  • Jak pozyskać nowych klientów dzięki sile social mediów?
  • Jak poradzić sobie w sytuacji kryzysowej?
  • Jakie są metody reklamowania firmy w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe – kurs zaawansowany ukaże się już 21 października 2020 r. na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat tego kursu znajdziesz tutaj.

Akademia PARP oferuje bezpłatne kursy online, które są dostępne na platformie e-learningowej 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Po ich ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Zapisz się już dziś!

Zobacz więcej podobnych artykułów