26 października 2020

„Nowe trendy w rehabilitacji” – materiały z webinarium dostępne dla uczestników

Drodzy uczestnicy! Z satysfakcją informujemy, że na stronie internetowej wydarzenia zamieściliśmy materiały prelegentów, które zaprezentowano podczas webinarium 8 października 2020 roku pn. „Nowe trendy w rehabilitacji”, zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway, w partnerstwie z Krajową Izbą Fizjoterapeutów.

Liczymy, że udostępnione materiały pomogą Państwu w nawiązaniu dalszych kontaktów, które przyczynią się do rozwoju Waszej działalności oraz zaowocują współpracą, zwłaszcza z podmiotami norweskimi.

Zachęcamy do śledzenia publikowanych przez nas aktualności, w których na bieżąco informujemy o kolejnych sposobnościach do zdobycia nowej wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów z partnerami z Norwegii oraz krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Pobierz materiały ze strony internetowej wydarzenia oraz obejrzyj wszystkie wygłoszone prezentacje. Uwaga! Materiały do pobrania znajdują się w panelu bocznym po prawej stronie. 

W imieniu Organizatorów życzymy Państwu zdrowia!

Justyna Kizlich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 22 432 88 47;

Artur Janusz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 22 432 88 08.

Opublikowano: 26.10.2020 12:50
Poprawiono: 29.10.2020 15:59
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: