12 listopada 2020

PARP partnerem Science4Football

16 listopada odbędzie się III edycja Science4Football. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Legia Soccer Schools.

Trzecia edycja Science4Football to wyjątkowe wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, podczas którego promuje się najnowszą, praktyczną i sprawdzoną wiedzę, technologie oraz przedsiębiorczość w branży sportowej, w szczególności w piłce nożnej - najpopularniejszej dyscyplinie sportowej na świecie. Dzięki przygotowaniu dobrych, w tym opartych na badaniach naukowych, planów powrotu do treningów i gry, futbol powrócił do życia w Polsce i wielu innych europejskich krajach stosukowo szybko dając radość i nadzieję na stopniowy powrót do normalności milionom kibiców.

Podczas wydarzenia odbywa się także finał konkursu S4F StartUp Challange dla innowacyjnych podmiotów prezentujących prototypowe rozwiązania w sporcie i szeroko pojętych obszarach SportTech, HealthTech, Wellbeing, BigData. W jury konkursu jest również przedstawiciel PARP – Maryla Wojcieszek ekspert w Departamencie Rozwoju Startupów.

Uczestnikami wydarzenia są zawodnicy, szkoleniowcy, członkowie sztabów i przedstawiciele organizacji sportowych, innowatorzy i przedsiębiorcy z branży sportowej – interesariusze ekosystemu innowacji w obszarze sportu. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w formule hybrydowej łącząc prezentacje on-line z szeregiem aktywności szkoleniowych i branżowych w nowoczesnym ośrodku Legia Training Center. Na stronie wydarzenia będzie też dostępna prezentacja PARP z aktualną ofertą Agencji.

Więcej informacji oraz aktualna agenda wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Opublikowano: 12.11.2020 13:55
Poprawiono: 17.11.2020 09:00
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: