24 listopada 2020

Poszukiwani partnerzy do produkcji ortez i bandaży ortopedycznych

Austriacka hurtownia produktów ortopedycznych poszukuje partnera do wspólnego opracowania nowych ortez i bandaży. Potencjalny partner powinien mieć doświadczenie w przetwarzaniu materiałów tekstylnych i małych elementów metalowych. Austriacka firma zajmie się dystrybucją i sprzedażą gotowych produktów. Oferowana forma współpracy to umowa produkcyjna.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRAT20201111001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 24.11.2020 08:00
Poprawiono: 24.11.2020 10:22
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: