26 listopada 2020

Poszukiwani producenci leków w zwalczaniu chorób nowotworowych, endokrynologicznych, sercowo-naczyniowych i autoimmunologicznych

Chińska firma poszukuje innowacyjnych leków w dziedzinie zwalczania chorób nowotworowych, endokrynologicznych, sercowo-naczyniowych i autoimmunologicznych. Przedsiębiorstwo współpracuje z licznymi firmami lokalnymi i zagranicznymi, posiada również rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne. Współpraca z chińską firmą opierałaby się na umowie licencyjnej lub umowie sprzedaży patentu.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRCN20201103001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 26.11.2020 08:53
Poprawiono: 23.11.2020 12:55
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: