Pomiń nawigację

12 kwietnia 2021 r.

Zostań dostawcą ONZ! Międzynarodowe seminarium oraz spotkania biznesowe z największymi agendami ONZ

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z brytyjskim Departamentem Handlu Międzynarodowego, Netherlands Enterprise Agency, Enterprise Ireland oraz Ambasadą Słowenii w Kopenhadze zaprasza na międzynarodowe seminarium online na temat możliwości biznesowych, jakie oferuje rynek zamówień Organizacji Narodów Zjednoczonych: United Nations International Procurement Seminar. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2021 r. 

Uwaga! Limit miejsc został wyczerpany. Brak możliwości rejestracji na wydarzenie. 

Dla kogo?

Seminarium skierowane jest zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i MŚP, które są zainteresowane wejściem na rynek zamówień ONZ, w szczególności działających w branżach: IT/ICT, farmaceutycznej, sprzętu medycznego, spożywczej oraz wszelkich produktów lub usług na potrzeby międzynarodowej pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Dlaczego warto wziąć udział?

W 2019 r. wartość towarów, usług i robót budowlanych nabytych przez różne organizacje międzynarodowe i agendy funkcjonujące w ramach systemu ONZ wyniosła 19,9 mld USD. Ten szeroki rynek obejmuje przede wszystkim farmaceutyki, sprzęt medyczny i usługi w zakresie ochrony zdrowia, żywność, produkty dla rolnictwa, usługi transportowe, sprzęt i usługi IT/ICT, rozwiązania w zakresie energetyki i zaopatrzenia w wodę, a także usługi inżynieryjne, badawcze, doradcze oraz wsparcia administracyjnego i operacyjnego.

Spotkania B2P (Business to Procurers)

UN International Procurement Seminar stwarza unikalną szansę odbycia indywidualnych spotkań z przedstawicielami agend ONZ odpowiedzialnymi za procedury zakupowe (Business to Procurers, B2P),**a także nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z krajów - organizatorów seminarium. Udział w wydarzeniu potwierdziły następujące agendy ONZ:

 • UNDP
 • UNICEF
 • UNOPS
 • UNFPA
 • WFP
 • UNHCR
 • UN Secretariat
 • UNPD
 • UNIDO
 • UNRW
 • UNGM

Językiem wydarzenia będzie język angielski

Program

Dwudniowy program seminarium obejmie:

 • prezentacje agend ONZ, podczas których uczestnicy zapoznają się ze specyfiką rynku zamówień ONZ, profilami poszczególnych organizacji, ich potrzebami i procedurami zakupowymi oraz zasadami współpracy z biznesem;
 • panele dyskusyjne poruszające aktualne problemy: innowacje, zrównoważony rozwój, wyzwania i szanse związane z COVID-19;
 • warsztaty tematyczne: łańcuchy dostaw i logistyka, ICT, farmaceutyki i wyroby medyczne, przykłady dobrych praktyk.*

Rejestracja

Rejestracja oraz umawianie spotkań B2P odbywa się na oficjalnym portalu zamówieniowym ONZ – United Nations Global Marketplace (UNGM). Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia do PARP na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2021 r. – w tytule wiadomości proszę wpisać: „UN IPS 2021 – zgłoszenie”, a w treści podać nazwę firmy, branżę i dane kontaktowe. Po otrzymaniu zgłoszenia przekażemy szczegółowe instrukcje dotyczące rejestracji na UNGM.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Limit miejsc został wyczerpany. Brak możliwości rejestracji na wydarzenie.

Pytania dotyczące seminarium prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przydatne linki

Strona UN IPS 2021 na UNGM

International Procurement Seminars

Doing business with the UN

What goods and services are bought by UN?

Zamówienia Publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych – praktyczny przewodnik

 

*Szczegółowy program wydarzenia dostępny będzie wkrótce.

**Wszyscy uczestnicy mogą aplikować o spotkania, jednak nie są one gwarantowane – ostateczną decyzję o akceptacji prośby o spotkanie podejmuje dana agenda ONZ.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 12.04.2021 11:43
Poprawiono: 26.04.2021 13:36
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: