7 czerwca 2021

PARP na konferencji GPW WallStreet

W środę 9 czerwca rozpocznie się 25. edycja konferencji WallStreet. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych to największe spotkanie prywatnych inwestorów oraz firm i instytucji związanych z rynkiem kapitałowym w naszej części Europy. Podobnie jak w zeszłym roku wydarzenie odbędzie się w formule on-line. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów wydarzenia.

Trzy czerwcowe dni, od 9 do 11, będą okazją do posłuchania i dyskusji na temat bieżącej sytuacji na rynkach kapitałowych, kondycji najważniejszych sektorów gospodarki oraz inwestowaniu w dobie pandemii. Dużo uwagi zostanie poświęcone również wpływowi pandemii na rynki finansowe i inwestycjom w branże przyszłości.

W środę o godz. 15:00 Marcin Seniuk, dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów w PARP wraz z Pawłem Borysem, prezesem PFR oraz wiceszefem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Przemysławem Kurczewskim z będą dyskutowali na temat roli kapitału publicznego w nowej sytuacji gospodarczej w 2021 r.

Gośćmi specjalnymi WallStreet będą Michał Szafrański – założyciel serwisu JakOszczedzacPieniadze.pl oraz Joe DiNapoli – światowej sławy profesjonalny inwestor i twórca strategii inwestycyjnych. Pierwszy z nich podejmie temat odpowiedzialnego inwestowania, drugi spróbuje odpowiedzieć na pytanie jak zarządzać swoim portfelem inwestycyjnym w obecnej nieprzewidywalnej rzeczywistości.

Więcej informacji na stronie: www.wallstreet.org.pl.


Zobacz więcej podobnych artykułów

Opublikowano: 07.06.2021 16:31
Poprawiono: 08.06.2021 09:06
Modyfikujący: Paweł Skowera
Udostępniający: Paweł Skowera
Autor dokumentów: