Pomiń nawigację

29 października 2021

Nowy kurs Akademii PARP: „Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?”

Udostępnij

W okresie pandemii w wielu firmach środowisko pracy  uległo nieodwracalnym zmianom – pracę wykonywaną w biurze zastąpiła praca zdalna, świadczona z domu za pośrednictwem narzędzi cyfrowych. Dla większości przedsiębiorstw taki system pracy jest dużym wyzwaniem i wymaga zarówno od pracowników, jak i pracodawców, wyrobienia całkiem nowych nawyków pracy.

Co zrobić, aby nie spadła motywacja pracowników do pełnienia obowiązków zawodowych w warunkach domowych? Jak powinien postępować pracodawca chcący zwiększyć efektywność pracy wykonywanej przez zespół zdalnie ? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym kursie Akademii PARP – „Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?”.

Nowy kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców chcących prawidłowo zarządzać zespołem w systemie pracy zdalnej oraz osób, które pragną zwiększyć swoją efektywność pracy na odległość.

Dzięki udziałowi w kursie „Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?”:

  • zrozumiesz psychologiczne uwarunkowania mające kluczowe znaczenie dla efektywnej pracy zdalnej,
  • poznasz kluczowe etapy tworzenia systemu pracy zdalnej,
  • poznasz konkretne wskazówki i narzędzia pozwalające uczynić pracę zdalną efektywnym i motywującym systemem pracy,
  • dowiesz się, jakie błędy są najczęściej popełniane w procesie tworzenia systemu pracy zdalnej oraz nauczysz się, jak ich unikać,
  • przygotujesz plan wdrożenia własnego systemu pracy zdalnej.

Kurs „Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?” ukaże się 2 listopada 2021 r. na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat kursu znajduje się tutaj.

Do końca 2021 roku Akademia PARP planuje opublikowanie aż 10 nowych, bezpłatnych kursów e-learningowych.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której będą pojawiały się aktualności informujące o datach uruchomienia przyszłych kursów.

Aby nie przeoczyć żadnych treści związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś – kliknij tutaj.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie darmowa. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej podobnych artykułów