Pomiń nawigację

3 listopada 2021

„Różne oblicza biznesu” – startuje cykl podcastów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Udostępnij

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na cykl podcastów „Różne oblicza biznesu”, przygotowywanych w ramach projektu Centrum Rozwoju MŚP. Naszymi gośćmi są przedsiębiorcy, z którymi rozmawiamy o wyzwaniach związanych z rozwojem biznesu, o inspiracjach do pracy, a także o trudnych początkach prowadzenia własnej działalności.

Próbujemy dowiedzieć się, jak odnaleźć własną niszę rynkową, jak zbudować przewagę konkurencyjną, jak wprowadzić na rynek innowacyjny produkt i później go pozycjonować oraz jak radzić sobie z wchodzeniem na rynki zagraniczne.

Celem naszych audycji jest zarówno inspirowanie do działania osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności, jak i przedsiębiorców zastanawiających się jak dalej rozwijać swój biznes. Nasi goście prowadzą działalność w bardzo zróżnicowanych branżach – spożywczej, technologii edukacyjnych, gier wideo i tłumaczeń, IT, cyberbezpieczeństwa oraz urządzeń higienicznych.   

Poniżej prezentujemy listę odcinków pierwszego cyklu podcastów „Różne oblicza biznesu”, które będą dostępne w serwisie YouTube, na kanale PARP. Począwszy od 8 listopada br. co tydzień będziemy publikować kolejny podcast:

  1. Jak pasję do języków obcych i gier komputerowych przekuć w dochodowy interes: rozmowa z Bartoszem Lewandowskim, prezesem i założycielem Roboto Global.
  2. O rozwijaniu niszowego biznesu z potencjałem wzrostu: rozmowa z Marcinem Małeckim, prezesem Browaru Maryensztadt.
  3. Jak zarabiać na nowoczesnej edukacji: rozmowa z Karolem Górnowiczem, prezesem Skriware.
  4. O patentach, innowacjach i wprowadzaniu produktu na rynek zagraniczny: rozmowa ze Zdzisławem Iwanejko, prezesem Wash Innovation.
  5. O cyberbezpieczeństwie i rozwijaniu startupowych przedsięwzięć: rozmowa z Antonim Omondim, współzałożycielem Sagenso.

Zwiastuny poszczególnych odcinków będą publikowane na bieżąco. 

Z gośćmi rozmawia Eryk Rutkowski z Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP.

Zapraszamy do słuchania.

Zobacz więcej podobnych artykułów