Pomiń nawigację

30 listopada 2021

Nowy kurs Akademii PARP: „Marketing internetowy – kurs zaawansowany”

Udostępnij

Marketing internetowy jest jedną z gałęzi tradycyjnego marketingu i obejmuje wszystkie działania wspierające sprzedaż usług, produktów oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w Internecie. Marketing internetowy z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie ze względu stały rozwój Internetu i  jego powszechną dostępność, stosunkowo niskie koszty i potencjalnie szybki czas zwrotu inwestycji. Nie bez znaczenie jest też fakt, że wszyscy użytkownicy Internetu to nasi potencjalni klienci.

Zastanawiając się nad rozpoczęciem promocji swojego biznesu w sieci musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym to jak przygotować skuteczną kampanię e-marketingową, dobrać do niej odpowiednie narzędzia realizacji, a także poznać zasady i przepisy, którymi rządzi się świat marketingu internetowego. Na te i inne problemy odpowie nowy kurs Akademii PARP: „Marketing internetowy – kurs zaawansowany”

Stanowi on rozwinięcie tematu marketingu internetowego, do którego wprowadzenie znajdziecie w kursie „E-commerce i marketing internetowy w MŚP”, który znajduje się tutaj.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób znających podstawowe zagadnienia i mechanizmy marketingu internetowego i jednocześnie chcących pogłębić swoją wiedzę w tym temacie. Jeśli jest to dla Ciebie nowy temat, w pierwszej kolejności zapoznaj się z kursem „E-commerce i marketing internetowy w MŚP”

Dzięki udziałowi w kursie „Marketing internetowy – kurs zaawansowany”:

  • dowiesz się w jaki sposób korzystać z narzędzi e-marketingu,
  • będziesz wiedzieć, na czym polega remarketing i jak z niego korzystać,
  • poznasz sposoby określania grup docelowych, działań promocyjnych w sieci oraz narzędzia do ich analizy i optymalizacji.

Kurs „Marketing internetowy – kurs zaawansowany” ukaże się 30 listopada 2021 r. na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat kursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której będą pojawiały się aktualności informujące o datach uruchomienia przyszłych kursów. Aby nie przeoczyć żadnych treści związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś – kliknij tutaj.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie darmowa. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej podobnych artykułów