Pomiń nawigację

18 lutego 2022 r.

PARP partnerem konkursu Start-up Challenge. Zgłoś swój projekt do 28 lutego br.

Występ na startupowej scenie, prezentacja przed uczestnikami największej imprezy biznesowej Europy Centralnej, wsparcie światowych ekspertów i dostęp do wartościowego mentoringu – to wybrane profity czekające na startujących w konkursie Start-up Challenge.

Wydarzenie towarzyszy 14. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC – European Economic Congress), który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. Zainteresowani udziałem w startupowej rywalizacji, mogą zgłaszać swoje projekty do 28 lutego br. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ideą tej wielkiej, międzynarodowej giełdy nowatorskich projektów młodych firm, pozostaje łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów z tymi, którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania.

Do Start-up Challenge mogą aplikować startupy, które funkcjonują na rynku nie dłużej niż pięć lat i mają na koncie innowacyjny produkt, technologię, model biznesowy lub zoptymalizowany proces, w jednej z pięciu kategorii branżowych konkursu:

  • economy (przemysł, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo, robotyka, automatyzacja),
  • environment (ochrona środowiska: technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów),
  • health & biotechnology (medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia),
  • business processes (zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR),
  • client & lifestyle (handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, ga-ming, sport, przemysł czasu wolnego).

Autorzy, 100 najlepszych spośród zgłoszonych projektów, powalczą o wyróżnienie i wsparcie swojego pomysłu, a twórcy 15 najciekawszych polskich i europejskich startupów będą mieli okazję zaprezentować się na scenie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Zainteresowani udziałem mogą zgłaszać swoje startupy poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.estartupdays.eu/2022/pl/

startup-challange-2022

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 18.02.2022 16:48
Poprawiono: 18.02.2022 15:48
Modyfikujący: 
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: