Pomiń nawigację

20 kwietnia 2022 r.

"Business Cooperation on Blue Growth in Europe". Międzynarodowa konferencja i spotkania b2b dla sektora niebieskiej gospodarki, 10-11 maja

W dniach 10 i 11 maja 2022 r. w Atenach w Grecji odbędzie się dwudniowe, międzynarodowe wydarzenie “Business Cooperation on Blue Growth in Europe”. Zaplanowano w nim udział 200 przedstawicieli firm, klastrów, naukowców, decydentów oraz instytucji otoczenia biznesu. Program wydarzenia obejmuje sesje plenarne i tematyczne oraz networking i spotkania matchmakingowe.

Planowane są następujące panele tematyczne:

  1. Efektywność energetyczna środków transportu wodnego oraz instalacje i wykorzystanie wodoru
  2. Inteligentne porty
  3. Morska energetyka wiatrowa
  4. Niebieska biogospodarka i produkcja alg

Wydarzenie w Grecji umożliwi wymianę najnowszej wiedzy, możliwości i pomysłów dotyczących innowacji biznesowych, ekologicznych rozwiązań, nowych technologii i alternatywnych źródeł energii na rzecz niebieskiego wzrostu z przedstawicielami sektora morskiego z 12 państw takich jak Norwegia, Islandia, Polska, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia, Rumunia czy Słowacja.

Program wydarzenia

Istnieje możliwość udziału w wydarzeniu w formule stacjonarnej i zdalnej (transmisja online oraz wirtualne spotkania matchmakingowe).

Spotkania matchmakingowe – jak to działa?

Spotkania matchmakingowe to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów biznesowych.

Rejestracja

1. Zarejestruj się na głównej stronie wydarzenia za pomocą przycisku register.

2. Opublikuj profil biznesowy, aby zaprezentować swoje zapotrzebowanie i oferowane rozwiązania oraz zwiększyć widoczność na platformie.

Twój profil powinien opisywać, kim jesteś, co możesz zaoferować potencjalnym partnerom i z kim chcesz się spotkać.

3. Przeglądaj profile uczestników

Przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z ich sylwetkami i zapoznać z działalnością poszczególnych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.

4. Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania.

Wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy z wyznaczonymi godzinami i linkami do wirtualnych pokoi spotkań.

5. Udział w spotkaniach

Dostęp do zaproszeń i umówionych spotkań znajdziesz w zakładce w Meetings. Pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Dodatkowych informacji udziela Anastazja Kaczmarek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnictwo w formule online jest bezpłatne.

Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.

Organizatorem wydarzenia jest Innovation Norway. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów krajowych. Inicjatywa jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego I Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszar Gospodarczego na lata 2014-2021.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 20.04.2022 10:29
Poprawiono: 02.05.2022 10:56
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: