Pomiń nawigację

21 kwietnia 2022 r.

Zaktualizowany kurs „Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO)” już dostępny!

Udostępniliśmy nową, zaktualizowaną wersję kursu „Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO)”, dzięki czemu możecie zapoznać się z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zasad ochrony danych osobowych i RODO. Udział w kursie polecamy szczególnie tym osobom, które w ramach wykonywanego zawodu zajmują się przetwarzaniem danych osobowych.

Użytkownicy, którzy są w trakcie realizacji starszej wersji kursu, mają możliwość kontynuowania go do końca czerwca tego roku. Zapisy na starszą wersję kursu „Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO)” z dniem 21 kwietnia 2022 r. zostały bezpowrotnie wyłączone.

Zaktualizowany kurs „Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO)” jest już dostępny na platformie edukacyjnej Akademii PARP od dnia 20 kwietnia 2022 r. – link do zaktualizowanego kursu.

Do końca tego kwartału planujemy opublikować jeszcze jeden zaktualizowany kurs: „Podatek VAT w MŚP”. Informacja o dacie opublikowania wyżej wymienionego kursu pojawi się na naszej stronie głównej. Zachęcamy do jej śledzenia.

Serdecznie zapraszamy do zapisów osoby, które chciałyby poznać aktualne przepisy dotyczące zasad ochrony danych osobowych i RODO.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 21.04.2022 15:29
Poprawiono: 21.04.2022 13:34
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: