Pomiń nawigację

4 lipca 2022 r.

100 tysięcy ukończonych kursów Akademii PARP!

Możemy pochwalić się kolejnym osiągnieciem. Nasi użytkownicy otrzymali ponad 100 000 certyfikatów potwierdzających ukończenie kursów online Akademii PARP! Dziękujemy wszystkim kursantom za tak liczne zainteresowanie naszymi kursami e-learningowymi. Jesteśmy niezwykle zmotywowani, aby stale rozwijać naszą ofertę.

Obecnie oferujemy  48 bezpłatnych kursów online z szeroko pojętej tematyki prawa, marketingu, finansów, zarządzania i rozwoju osobistego. Każdy z kursów jest na bieżąco sprawdzany i aktualizowany przez ekspertów merytorycznych. Kursy e-learningowe Akademii PARP cieszą się dużą popularnością – portal odnotował już blisko 265 000 zarejestrowanych kursantów. Użytkownicy realizujący kurs mają również możliwość wystawienia oceny końcowej kursu – ich średnia ocena to 4,8/5 punktów.

Wśród najpopularniejszych kursów znajdują się:

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP stale rośnie. Niedawno udostępniliśmy kurs online pn. MŚP na rynku kapitałowym, a do końca roku planujemy uruchomić 10 kolejnych, w tym z wystąpień publicznych i savoir vivre w biznesie. 

Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie Akademii PARP, gdzie na bieżąco będziemy Was informować na temat publikacji przyszłych kursów.

Zapisz się już dziś!

Opublikowano: 04.07.2022 14:48
Poprawiono: 04.07.2022 12:50
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: