Pomiń nawigację

19 września 2022 r.

Boot camp – 2 etap projektu „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości” realizowanego przez PARP wspólnie z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej

19 września br. ruszył obóz boot camp, zorganizowany w ramach programu akceleracyjnego dla wybranych w konkursie – 10 ambitnych startupów z Gruzji reprezentujących sektory FinTech oraz sektor IT/ICT. W trakcie 5 dni obozu uczestnicy zapoznają się z ekosystemem wsparcia startupów w Polsce, a także wezmą udział w biznes mikserze, do którego zostały zaproszone polskie firmy, inwestorzy oraz przedstawiciele akceleratorów realizujących program Poland Prize. 

W ramach projektu pn. „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości” , który będzie realizowany w latach 2021-2023, zaplanowane zostały  działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Gruzji, w szczególności innowacyjnych startupów z sektorów wysokiej IT, FinTech i zielonych technologii. Partnerem PARP i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej jest Gruzińska Agencja ds. Technologii i Innowacyjności – GITA.

Projekt jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.


Opublikowano: 19.09.2022 16:54
Poprawiono: 19.09.2022 16:06
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: