Pomiń nawigację

20 września 2022

Optymalizacja kosztów, czyli jak ciąć wydatki w firmie. Zobacz nagranie webinarium

Udostępnij

Poznaj praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Odkryj największe mity związane z optymalizacją kosztów i uniwersalne wskazówki, jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Poznaj trzy najważniejsze kroki związane z optymalizacją kosztów, a w zasadzie trzy poziomy myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – uzyskaj 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. „Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”:

W programie webinarium:

  • Czym jest, a czym nie jest optymalizacja kosztów?
  • Pierwszy krok, czyli przegląd obecnych kosztów pod kątem EFEKTYWNOŚCI i zasadności.
  • Drugi krok - poszukiwanie oszczędności i możliwości optymalizacji.
  • Trzeci krok, czyli głębszy poziom optymalizacji.
  • Kluczowe wskazówki na koniec.

Prezentacja i program webinarium dostępne w załączniku poniżej na stronie.

Daj nam znać, jeżeli to nagranie pomogło Twojej firmie! E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu Centrum Rozwoju MŚP.


Skorzystaj z innych bezpłatnych materiałów związanych z tematem webinarium, które powstały w ramach działalności Centrum:

Zapraszamy również do obejrzenia innych webinariów zrealizowanych w ramach ośrodka Enterprise Europe Network oraz projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Więcej...

Zobacz więcej podobnych artykułów