Pomiń nawigację

3 października 2022

50 kurs online Akademii PARP – „ABC Funduszy Europejskich” – właśnie wystartował!

Udostępnij

Fundusze Europejskie to środki finansowe Unii Europejskiej wykorzystywane w celu wspomagania gospodarek państw członkowskich. Mają one również wpływ na rozwój uboższych regionów w państwach członkowskich i zmniejszenie bezrobocia. Jak jednak uzyskać dofinansowanie na swój biznes z Unii Europejskiej? Na jaki rodzaj wsparcia można liczyć? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym kursie Akademii PARP – „ABC Funduszy Europejskich”.

Podczas realizacji nowego kursu prześledzisz drogę dwóch bohaterów, którzy wspólnie odnieśli sukces w biznesie. Kurs przedstawia losy postaci od etapu poznawania możliwości uzyskania dofinansowania z Unii Europejskiej na swój biznes, aż do momentu, kiedy ich firma zaczyna świetnie prosperować, a dodatkowo stają się oni ekspertami i dzielą się swoim doświadczeniem – szczególnie w zakresie funkcjonowania Unii Europejskiej i pozyskiwania funduszy. Postaci będą więc występować w rozmaitych sytuacjach – będziesz obserwował je podczas poszukiwania informacji, konsultacji z ekspertami, wymieniania się między sobą spostrzeżeniami, a także w roli ekspertów, kiedy wystąpią jako goście podcastu.

Dzięki udziałowi w kursie „ABC Funduszy Europejskich” dowiesz się:

  • czym są Fundusze Europejskie,
  • na jakiego typu wsparcie możesz liczyć,
  • jak można skorzystać z funduszy,
  • gdzie szukać szczegółowych informacji na temat Funduszy Europejskich,
  • skąd pochodzą pieniądze przyznawane z funduszy, kto zatwierdza budżet i decyduje o jego podziale, a także na co można go przeznaczyć,
  • jak ubiegać się o dofinansowanie i realizować projekt finansowany z Funduszy Europejskich.

Kurs „ABC Funduszy Europejskich” został opublikowany 3 października na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz na podstronie kursu – zapisz się już dziś!

Do końca 2022 roku Akademia PARP planuje opublikować jeszcze 8 kursów e-learningowych. Pełną rozpiskę kursów, które zostaną opublikowane jeszcze w tym roku znajdziesz w podanym artykule.

Aby nie przeoczyć żadnych nowości związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś wchodząc na stronę główną Akademii PARP.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej podobnych artykułów