Pomiń nawigację

10 listopada 2022 r.

„Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego”: polsko-norweskie seminarium i business mixer w Katowicach

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway zapraszają do udziału w wydarzeniu "Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego”, które odbędzie się 22 listopada 2022 r. podczas 12 edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, na terenie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w Katowicach.

Wydarzenie, organizowane we współpracy z Innovation Norway, norweskim partnerem odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki, składać się będzie z dwóch części: sesji seminaryjnej oraz spotkań business mixer.

Celem seminarium będzie umożliwienie uczestnikom poznania innowacji i rozwiązań od światowych liderów zakresie odnawialnych źródeł energii i wykorzystania paliw alternatywnych: elektrowni słonecznych, wiatrowych, biomasy, biopaliwa, a także elektromobilności i inteligentnych rozwiązań w energetyce. Spotkania podczas business mixer będą z kolei doskonałą okazją do wymiany najnowszej wiedzy, nawiązania polsko-norweskich partnerstw i stworzenia nowych możliwości biznesowych. Spotkania dedykowane są polskim i norweskim przedsiębiorcom, start-upom oraz instytucjom otoczenia biznesu oferującym innowacyjne rozwiązania i procesy związane z zielonymi technologiami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas sesji seminaryjnej zapewnione będzie symultaniczne tłumaczenie polsko-angielskie. Język angielski będzie oficjalnym językiem spotkań podczas business mixer.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do 16 listopada 2022 r. Formularz dostępny jest w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność rejestracji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Justyna Kizlich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 432 88 47.

Artur Janusz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 432 88 08

Niniejsza inicjatywa dwustronna jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego / Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 10.11.2022 14:10
Poprawiono: 10.11.2022 13:31
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: