Pomiń nawigację

1 grudnia 2022 r.

PARP z misją handlową na Tajwanie. Pomaga polskim firmom z branży medtech

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości reprezentowana przez Zastępcę Prezesa Mikołaja Różyckiego i Dyrektora Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości Michała Polańskiego razem z 4 polskimi firmami z branży medtech - Bisaf, Braster, Kidney Up oraz Nestmedic - uczestniczy w misji wyjazdowej podczas targów Heathcare + EXPO 2022 w Tajpej na Tajwanie.

Podczas dwudniowej misji zorganizowanej przez Institute for Biotechnology and Medicine Industry (IBMI) oraz Research Center for Biotechnology and Medicine Policy (RBMP), uczestnicy będą mogli spotkać się z wystawcami na targach, brać udział w spotkaniach b2b na dedykowanej platformie oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe podczas bezpośrednich spotkań.

Pierwszego dnia wizyty w Tajpej, członkowie delegacji spotkali się z przedstawicielami ITRI - Tajwańskiego Instytutu Technologicznego (Industrial Technology Research Institute) oraz Small and Medium Enterprise Administration (SMEA). Drugiego dnia planowane są spotkania z Tajwańską Radą Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), Biurem Polskim w Tajpej oraz Zagranicznym Biurem Handlowym (ZBH).

Zainicjowane przez tajwańskie szpitale targi Healthcare+ Expo 2022 stały się jednymi z sześciu największych międzynarodowych targów branżowych na Tajwanie od czasu swojego debiutu w 2017 r., przyciągając ponad 600 wystawców, 180 000 odwiedzających, 30 stowarzyszeń branżowych i delegacji handlowych. Głównym założeniem jest dostarczenie rozwiązań IT/ICT i przyśpieszenie transformacji cyfrowej w opiece zdrowotnej. Tegoroczna edycja targów potrwa od 1 do 4 grudnia.

widok na grupę ludzi stojących w holu, ubranych w maski

tajpej6-2

widok na grupę ludzi zgromadzonych na sali podczas konferencji

widok na grupę ludzi zgromadzonych na sali podczas konferencji

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 01.12.2022 10:41
Poprawiono: 01.12.2022 12:37
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: