Pomiń nawigację

8 grudnia 2022

Nowy kurs Akademii PARP: „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia”

Udostępnij

W ofercie Akademii PARP pojawił się nowy kurs pod tytułem „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia”.

Kurs II stopnia jest kontynuacją kursu I stopnia dostępnego na portalu Akademii PARP. Przed przystąpieniem do nowego e-kursu zachęcamy do realizacji wcześniej opublikowanego kursu:

  • „Profesjonalny sekretariat – kurs I stopnia” – zawiera praktyczne informacje dotyczące roli, jaką sekretariat pełni w organizacji (poznasz jego funkcje oraz strukturę). Kurs zawiera informacje na temat obsługi interesantów w kontakcie bezpośrednim i zdalnym oraz organizacji spotkań wewnętrznych i wyjazdowych. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na podstronie portalu Akademii PARP.

Podczas odbywania kursu II stopnia będziesz miał okazję ponownie spotkać się z bohaterami, którzy występują w kursie I stopnia: asystentką Agnieszką, recepcjonistą Oskarem, sekretarką Jagodą oraz nową bohaterką – Moniką. Zawarta w kursie fabuła pomoże Ci zrozumieć, jaką rolę pełni sekretariat w firmie, jak przekazywać informacje, aby uniknąć konfliktów ze współpracownikami, w jaki sposób reagować na agresję ze strony interesantów i wiele więcej. Przedstawiona historia bohaterów pomoże Ci poznać swoje atuty i obszary do rozwoju w roli pracownika sekretariatu.

Dzięki udziałowi w kursie „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia” dowiesz się:

  • jakimi kompetencjami powinien charakteryzować się profesjonalny pracownik sekretariatu,
  • w jaki sposób komunikować się ze swoim kierownikiem i współpracownikami, by bez przeszkód realizować zadania w sekretariacie,
  • jak zadbać o wizerunek swój i organizacji wykonując obowiązki pracownika sekretariatu,
  • jak wykorzystać nowe technologie do profesjonalnej obsługi interesantów.

Kurs „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia” został opublikowany 8 grudnia na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której będą pojawiały się aktualności informujące o datach uruchomienia przyszłych kursów. Odwiedź stronę główną Akademii PARP i sprawdź nowości, które pojawiły się w tym roku!

Weź udział w głosowaniu i wybierz tematy przyszłych kursów Akademii PARP! Aby zagłosować, wystarczy zalogować się na swoje konto na portalu i wejść w „Kokpit”. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej podobnych artykułów