Pomiń nawigację

10 stycznia 2023 r.

Porównaj zanim wybierzesz – porównywarka cen usług rozwojowych w BUR

Zastanawiasz się, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę szkoleniową lub doradczą, czy nie przepłacisz za szkolenie swoje lub swojego pracownika? A może jesteś firmą szkoleniową i chcesz oferować nową usługę szkoleniową, a nie wiesz, jaka cena usługi będzie atrakcyjna dla Twoich odbiorców.

Rozwiązaniem jest porównywarka cen usług rozwojowych, którą Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości – jako Administrator BUR – udostępniła na swojej stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.

Na podstawie umieszczonych w niej informacji, każdy zainteresowany usługami szkoleniowymi i doradczymi w BUR, będzie mógł porównać cenę wybranej przez siebie usługi rozwojowej z cenami innych, podobnych usług, realizowanych w ramach tej samej podkategorii.

Porównywarka cen bazuje na cenach usług zamieszczonych w Bazie Usług Rozwojowych. Prezentowane wartości są wyliczane na podstawie ceny za osobogodzinę netto. Wynik przedstawiony jest w trzech wartościach: średnia cena, mediana ceny (czyli wartości środkowej) oraz w postaci III kwartyla (czyli miary oznaczającej, że trzy czwarte cen usług znajduje się poniżej wskazanej wartości, a jedna czwarta cen usług znajduje się powyżej wskazanej wartości). Oprócz danych liczbowych wyniki prezentowane są w postaci graficznej.

Porównywarka znajduje się pod przyciskiem „Wyszukiwanie zaawansowane”. Bezpośredni dostęp do modułu „Porównywarki cen usług” znajduje się pod linkiem: Porownywarka_cen.

Aby ułatwić porównywanie cen usług rozwojowych w tym narzędziu, możliwe jest określenie i wybór konkretnych kryteriów, które zawężą listę wyników. Porównywarka jest dostępna dla wszystkich, także tych, którzy nie są zalogowani w BUR.  

Jesteśmy przekonani, że nowe narzędzie pomoże w dokonywaniu trafnych wyborów usług rozwojowych i będzie użyteczne w codziennej pracy.

Baza_Uslug_Rozwojowych_CMYK

Opublikowano: 10.01.2023 14:33
Poprawiono: 10.01.2023 13:56
Modyfikujący: marek_rzewuski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: