Pomiń nawigację

27 stycznia 2023 r.

Zobacz, jak zmienił się serwis internetowy PARP

Nowy rok przynosi zmiany! A wraz z nimi unowocześniony i odświeżony serwis internetowy www.parp.gov.pl. Już od dziś wszyscy użytkownicy mogą korzystać z nowej odsłony strony.

Łatwość dotarcia do potrzebnych informacji i skorzystania ze wsparcia Agencji – to główny cel, który przyświecał wprowadzanym zmianom. Dzięki profesjonalnej analizie danych statystycznych, audytowi ekspertów oraz badaniom prowadzonym na podstawie doświadczeń samych użytkowników – osiągnęliśmy zamierzony efekt. Dane statystyczne i demograficzne pomogły zdefiniować główne kanały i ścieżki ruchu na stronach oraz aktywności użytkowników.

Zmieniamy się

Punktem wyjścia w komunikacji z przedsiębiorcą jest jego potrzeba względem Agencji: czy jest już naszym beneficjentem, który realizuje projekt czy dopiero szuka wsparcia dla swojej firmy. To było podstawą do zaprojektowania nawigacji. Przedsiębiorca jest prowadzony przez ofertę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odpowiednią drogą, zależnie od tego czy już z nami współpracował, czy jeszcze nie.

Powstała nowa część serwisu dedykowana naszym obecnym beneficjentów „Realizujesz projekt”. W niej użytkownicy mają udostępnione m. in. poradniki, najważniejsze linki do dokumentacji, opisy sukcesów beneficjentów działań. W przyszłości uzupełnimy tę strefę o dedykowane wydarzenia oraz webinaria.

Ponadto uprościliśmy nawigację, uporządkowaliśmy wykorzystanie filtrów i poprawiliśmy sortowanie, które pozwala intuicyjnie docierać do wszelkich informacji potrzebnych zainteresowanym. Każdy z użytkowników, przy przeglądaniu oferty konkursowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, może skorzystać m. in. z takich filtrów jak: „Cel dofinansowania”, „Dla kogo”, „Kwota wsparcia” czy „Status ogłoszenia”. Ponadto uwzględnione jest sortowanie na stronie według czasu do zakończenia naboru – od najnowszych lub od tych, które kończą się w najszybszym czasie.

parp.gov.pl – dostępna dla wszystkich

Strona PARP zawiera szereg rozwiązań istotnych z punktu widzenia wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem jej. Jest w pełni responsywna, czyli dostępna na wszystkich urządzeniach. Strony internetowe Agencji i dokumenty na nich publikowane są dostosowywane – zgodnie z wymogami dostępności – do potrzeb osób z nich korzystających.

Opublikowano: 27.01.2023 09:59
Poprawiono: 27.01.2023 09:01
Modyfikujący: Paweł Skowera
Udostępniający: Paweł Skowera
Autor dokumentów: