Pomiń nawigację

27 marca 2023 r.

Spotkania b2b online dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i narzędzi podczas konferencji INNOFORM, 12-14 kwietnia

W imieniu regionalnego ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy na Wirtualną Giełdę Kooperacyjną INNOFORM dla przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i narzędzi, która odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia. Giełda odbędzie się przy okazji konferencji INNOFORM w Bydgoszczy.  

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Na spotkanie zapraszamy podmioty działające w obszarze szeroko rozumianej branży narzędziowej przetwórczej oraz sektorów powiązanych:

  • Metale,
  • Tworzywa Sztuczne,
  • Recykling,
  • Branża Maszynowa,
  • Elektronika oraz Elektroenergetyka,
  • Automatyzacja oraz Robotyzacja procesów produkcyjnych,
  • Rozwiązania IT dla Sektora Przemysłowego,
  • Systemy Magazynowe.

Spotkania b2b – tylko online

Giełda Kooperacyjna organizowana jest już po raz siódmy przez ośrodek Enterprise Europe Network przy TARR. W tym roku odbędzie się w całości w formacie online. Uczestnicy spotkań B2B będą mieli doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych na arenie międzynarodowej bez wychodzenia z biura.

Organizacja spotkań b2b

Każdy zainteresowany uczestnictwem w Wirtualnej Giełdzie Kooperacyjnej musi dokonać rejestracji na platformie internetowej (podać podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace), aby stworzyć konto z loginem (adres e-mail) i hasłem służące do aktualizacji danych, późniejszego wybierania partnerów do spotkań i realizacji rozmów online, zgodnie z zaplanowaną agendą.

Wybór partnerów do spotkań b2b

Opcja wyboru partnerów do spotkań poprzez ww. platformę zostanie uruchomiona 20 marca br. od godz. 12:00. Każdy zarejestrowany uczestnik, który wprowadzi kompletne dane(podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace), i którego konto zostanie zaakceptowane przez organizatora, będzie mógł wysyłać i odbierać zaproszenia do wirtualnych spotkań poprzez samą platformę.

Więcej informacji udziela Michał Gotowt, tel. 56 699 54 82, kom. 690 950 018, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 27.03.2023 16:38
Poprawiono: 28.03.2023 09:53
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: