Pomiń nawigację

25 maja 2023 r.

Złota Setka Wielkopolski fotorelacja

Maj to miesiąc bardzo intensywny dla Regionalnego Biura w Poznaniu. To kilkanaście konferencji i eventów w Wielkopolsce oraz całej Polsce. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w „Złotej Setce” – gali Głosu Wielkopolskiego, podczas której byliśmy partnerem rankingu CSR i mieliśmy możliwość wręczenia nagród firmom, które szczególnie się wyróżniają w obszarze dobrych praktyk, ekologii czy odpowiedzialności społecznej.

Byliśmy również partnerem Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu podczas konferencji „Kompetencje przyszłości” a nasi przedstawiciele prezentowali tematykę GOZ i innowacji.

W międzyczasie mieliśmy okazję przedstawić ofertę PARP we Wronkach, Czarnkowie Toruniu oraz Poznaniu.

W najbliższym czasie Biuro Regionalne w Poznaniu organizuje kolejne ważne wydarzenia: 2 czerwca w Warszawie z  Uczelnią Łazarskiego, odbędzie się Konferencja „Rozwiązania prawne i możliwości wsparcia firm w świetle implementacji Dyrektywy Drugiej Szansy”, na którą serdecznie zapraszamy, szczególnie przedsiębiorców w okresowych trudnościach. Z kolei 5 czerwca na MTP w Poznaniu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Przemysłu, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bank Gospodarki Krajowej, zapraszają na konferencję podsumowującą serię spotkań „Czy warto inwestować”, które odbywały się w całej Wielkopolsce.

Szczegóły tych wydarzeń znajdują się na naszej stronie – tam również zamieszczone są linki do rejestracji.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 25.05.2023 13:52
Poprawiono: 25.05.2023 12:01
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: