Pomiń nawigację

4 września 2023

Pół miliona zapisów na kursy online Akademii PARP! Zapisz się i Ty

Udostępnij

Akademia PARP odniosła imponujący sukces! Przekroczyliśmy magiczną liczbę  pół miliona zapisów na kursy. Nasza platforma edukacyjna stała się prawdziwym centrum wiedzy dla przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności z obszaru biznesu.

Obecnie mamy już zarejestrowanych prawie 200 tysięcy kont użytkowników, a Akademia PARP zdobywa uznanie nie tylko wśród przedsiębiorców, ale także osób poszukujących rozwoju zawodowego i chcących zdobywać nowe umiejętności.

Nasi użytkownicy docenili ofertę portalu, biorąc aktywny udział w kursach. Wydaliśmy już ponad 160 tysięcy certyfikatów ukończenia kursów oraz tyle samo ocen dotyczących ich jakości. Nasze kursy są nie tylko wartościowe merytorycznie, ale mają też bardzo atrakcyjną formę, która przekłada się na  efektywną naukę, co znajduje odzwierciedlenie w wysokiej ocenie od użytkowników – 4,8 na 5 gwiazdek!

Różnorodność tematów i praktyczne podejście do nauki sprawiają, że oferta edukacyjna Akademii PARP jest niezwykle atrakcyjna dla różnych grup odbiorców. W tym roku planujemy opublikowanie jeszcze 8 nowych, bezpłatnych kursów, które wyjdą na przeciw potrzebom zarówno początkujących przedsiębiorców, jak i doświadczonych menedżerów.

Oto lista kursów, które pojawią się w ofercie:

  • Compliance w MŚP
  • Prosta spółka akcyjna
  • ABC zarządzania projektami IT
  • Zrównoważony rozwój w MŚP
  • MŚP 4.0 - wyzwania transformacji cyfrowej
  • Polityka cenowa przedsiębiorstwa
  • Gospodarka obiegu zamkniętego w MŚP
  • Analiza rynku i otoczenia przedsiębiorstwa

Dzięki powyższym kursom, jeszcze w tym roku portal poszerzy swoją ofertę edukacyjną o nowy zakres wiedzy, dostosowany do współczesnych wyzwań biznesowych. Zapoznaj się z całą ofertą Akademii PARP.

Niezwykły wzrost popularności Akademii PARP nie jest przypadkowy. To wynik konsekwentnej pracy zespołu, który skupia się na tworzeniu wysokiej jakości kursów, odpowiadających na rzeczywiste potrzeby i wyzwania dzisiejszego rynku.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do pół miliona zadowolonych osób, którzy zyskali wiedzę i umiejętności, by skuteczniej działać w świecie biznesu!