Pomiń nawigację

29 września 2023 r.

Konferencja „Firma Przyszłości” w Toruniu z udziałem Biura Regionalnego PARP w Poznaniu

4 października br. w Toruniu odbędzie się konferencja „Firma Przyszłości”, której głównym celem będzie zdiagnozowanie podczas paneli i prelekcji wyzwań stojących przed polskimi przedsiębiorstwami w nadchodzącej przyszłości.

Jak musi być zbudowana firma nowoczesna, by podołać zmieniającym się warunkom marko ekonomicznym? Ostanie kryzysy, tj. pandemia Covid - 19, działania wojenne w Ukrainie i związana z nimi inflacja, pozrywane łańcuchy dostaw, to tylko niektóre przykłady, które uzmysłowiły przedsiębiorcom, że nowoczesna firmy musi być elastyczna i umieć się dostosować do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Konferencja Firma Przyszłości to jedyne tego typu w regionie wydarzenie, stworzone z myślą o biznesie i mające służyć przekazaniu wiedzy na temat aktualnych trendów, zagrożeń i innych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa. Prelegenci i uczestnicy paneli to  doświadczeni praktyce, którzy pokażą cienie i blaski prowadzenia przedsiębiorstwa i postarają się zdefiniować nowoczesne przedsiębiorstwo.

Adresatami treści i tematów poruszanych na konferencji są przede wszystkim przedsiębiorcy z regionu, osoby piastujące stanowiska zarządcze w firmach  ale również i osoby działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, czy zainteresowane nowymi możliwościami i trendami w prowadzeniu biznesu..

Biuro Regionalne PARP w Poznaniu będzie obecne na konferencji, a na swoim stoisku SWO (System Wczesnego Ostrzegania) będzie informowało przedsiębiorców o możliwości wparcia w sytuacji pojawienia się okresowych (przejściowych) trudności finansowanych w toku prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Organizatorami konferencji jest  Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu. Wydarzenie odbywa się cyklicznie i jest stałym miejscem spotkań przedsiębiorców z działających regionie.

Więcej informacji o Punkcie Informacyjnym Systemu Wczesnego Ostrzegania

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 29.09.2023 15:06
Poprawiono: 29.09.2023 13:22
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: