Pomiń nawigację

21 listopada 2023 r.

Biuro Regionalne PARP zaprasza na konferencję „Możliwości finansowania firm” w Zielonej Górze

22 listopada 2023 r. w Hotelu Grape Town przy al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze, odbędzie się zorganizowana przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej, konferencja „Możliwości finansowania firm”, której głównym celem będzie zdiagnozowanie podczas paneli i prelekcji wyzwań związanych z zapewnieniem finansowania polskim przedsiębiorstwom.

Galopujące koszty prowadzenia działalności, wysokie ceny energii, pozrywane łańcuchy dostaw, dokuczliwie wysoka inflacja - to tylko niektóre z wyzwania, z jakimi obecnie mierzą się przedsiębiorcy. Co przyniesie 2024 rok? Na pewno będzie to rok dużych możliwości dla polskich przedsiębiorstw związanych m.in. z absorbcją funduszy europejskich w ramach nowej perspektywy budżetowej UE, ale też rok znaków zapytania co do światowej koniunktury gospodarczej. Jak zapewnić bezpieczeństwo i stabilizację prowadzonego biznesu? Gdzie szukać najkorzystniejszych rozwiązań, które pomogą w rozwoju firmy? Konferencja „Możliwości finansowania Firm”, będzie stanowiła próbę odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących przedsiębiorców pytań. Adresatami treści i tematów poruszanych na konferencji będą przede wszystkim przedsiębiorcy z regionu, osoby piastujące stanowiska zarządcze w firmach  ale również i osoby działające na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, czy zainteresowane nowymi możliwościami i trendami w prowadzeniu biznesu..

Biuro Regionalne PARP w Poznaniu będzie obecne na konferencji, a na swoim stoisku SWO (System Wczesnego Ostrzegania) będzie informowało przedsiębiorców o możliwości wparcia w sytuacji pojawienia się okresowych (przejściowych) trudności finansowanych w toku prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Ponadto przedstawiciel Punktu informacyjnego SWO wygłosi prelekcję oraz weźmie udział w panelu dyskusyjnym w trakcie konferencji.

W przypadku zainteresowaniem udziałem w konferencji prosimy o kontakt z Biurem OPZL: 68 327 18 81.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 21.11.2023 15:44
Poprawiono: 21.11.2023 14:45
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: